Doručení

Doručení Amalthea.sport

Vážení zákazníci, připravili jsme pro vás nejpohodlnější způsoby doručení. Vyberte si ten nejvhodnější pro vás.

Doručení přímo do vašich rukou

Navázali jsme partnerství se společností GLS, abychom váš balíček doručili přímo k vám domů. O termínu doručení budete informováni emailem a SMS. Kurýr GLS vám před příjezdem zavolá a prodiskutuje podrobnosti doručení. Cena takového doručení po České republice je 110 korun. Do dalších zemí je:

  • Slovensko - 200 Kč (8 EUR)
  • Německo - 350 Kč (15 EUR)
  • Polsko - 350 Kč (15 EUR)
  • Francie - 350 Kč (15 EUR)

Doručení na výdejní místo

Pokud je pro vás vhodnější si zásilku vyzvednout samostatně na některém z mnoha odběrných míst, pak si můžete zvolit způsob doručení  Zásilkovnou. Při zadávání objednávky vyberte nejbližší odběrné místo a my se pokusíme doručit balíček co nejdříve. Cena takového doručení po Česku je 90 korun. Doručení na výdejní místo jiných měst Evropy není bohužel možné. 

Osobní odběr v Praze

Kostým si můžete osobně vyzvednout v Praze na adrese Boleslavova 22, 140 00 Praha 4-Nusle v salonu krásy 50 Shades of Beauty. Vezměte prosím na vědomí, že jakmile bude vaše objednávka připravena, zašleme vám podrobné informace o datu a čase, kdy si můžete zásilku vyzvednout. Takový způsob doručení je bezplatný.

 

Důležité! Vaše objednávky expedujeme nejdříve 5 pracovních dnů. Přibližná příprava objednávky trvá cca 7 dní. Kostýmy šijeme ručně, tak nám dejte čas, abychom vytvořili ten dokonalý právě pro vás. Děkujeme za pochopení!

Zpět do obchodu