O nás

Vítá vás Amalthea.sport!

 

Jsme rádi, že vás vidíme na našich stránkách, neboť právě zde je prezentována ruční práce velkého množství lidí na jednom důležitém a oblíbeném produktu.

Amalthea sport je česká značka nabízející nejpohodlnější a nejkrásnější kostýmy pro Pole Dance a další sporty.

Tvůrci značky, trenéři s praxí působící v České republice, na vlastní kůži vědí, jak důležité je v obleku kombinovat vysoce kvalitní látku, správné šití na míru, dobře tvarovanou rozměrovou mřížku a atraktivní vzhled. Cvičení by mělo být především pohodlné a kostýmy Amalthea své majitele doslova inspirují a umožňují, aby se všechny pohyby staly plynulejší, ladnější a rafinovanější.

Tanec je celý vesmír. Neuvěřitelné množství druhů tanců, jejich oddělených směrů, činí tuto sféru nesmírnou a jedinečnou, stejně jako samotný vesmír! S kostýmy Amalthea se ponoříte do této uhrančivé krásy vesmíru, dodají vám sebevědomí, podporu a skvělou náladu nejen během tréninku, ale i po něm.

Všechny modely Amalthea sport jsou ručně šité z vysoce kvalitní italské látky. Všechny švadleny, které jsou součástí naší přátelské rodiny, svou práci dělají pečlivě a důkladně, zcela se věnují své oblíbené práci a neustále vylepšují naše kostýmy. Společně s týmem vyvíjíme nové modely tak, aby každá naše krásná klientka našla v katalogu Amalthea přesně ten kostým, který dokonale odpovídá jejím očekáváním a preferencím a navíc podtrhuje její postavu a jedinečnost. 

 

                                                           Sledujte nás na Instagramu!

 

                           

              

                                                              

 

Zpět do obchodu