Platba

Platba Amalthea.sport

Objednávku na webu amaltheasport.cz / amalthea.store můžete zaplatit pohodlně kartou on-line, bankovním převodem nebo hotově při osobní návštěvě v Praze.

Platba kartou on-line

Pro pohodlnou platbu on-line, vyberte tuto možnost platby při vytvoření objednávky. Po vyplnění všech osobních údajů budete přesměrováni na platební bránu. Uveďte číslo karty a další potřebné údaje a potvrďte platbu na základě podmínek vaši banky. Tento způsob platby na našich stránkách je bezplatný. Při platbě kartou on-line vaši objednávka je automaticky ve stavu “Vyřízená” a hned po její obdržení začínáme připravovat zboží.

Platba bankovním převodem

Při výběru platby objednávky bankovním převodem, převeďte přesnou částku vaši objednávky na náš účet 315267834/0300. Tento způsob platby je také bezplatný. Hned po připsání peněz na náš účet připravíme a odešleme vaši objednávku.

Platba hotově

Platba v hotovosti je dostupná jen na našem výdejním míste na adrese Boleslavova 22, 140 00 Praha 4-Nusle v salonu krásy 50 Shades of Beauty. Musíme upozornit, že platba musí být provedená předem, to znamená, že začneme připravovat objednávku jen po obdržení platby. Tento způsob platby je bezplatný.

 

Dobírka

Vzhledem k tomu, že šijeme kostýmy ručně po obdržení objednávky, platba dobírkou u nás není vůbec možná. Děkujeme za pochopení.

Zpět do obchodu